Nechte si od nás poradit

Naši spolupracovníci se těší na vaše telefonáty.


Hydro BG CZ nyní kontaktovat a odborně se informovat-

BG Fasádní a střešní odvodňovací systémy z ocele

Flexibilní pro všechny požadavky

Ocel se používá kvůli své dlouhé životnosti. Jde hlavně o její vysoce kvalitní zpracování. Tyto žlaby využijete zejména v situaci, kdy vás omezuje nízká stavební výška a zároveň potřebujete maximální odvodnění. BG ocelové žlaby jsou vyrobené z pozinkované nebo nerezové oceli a dodávané s různými druhy roštů. Mřížkové rošty, chodníkové a děrované rošty nabízejí architektům  flexibilní a zároveň i opticky vyhovující řešení.

BG-FA Fasádní žlaby
BG-FA Fasádní žlaby s různými druhy roštů byly vyvinuté speciálně pro ploché střechy, terasy a fasády. Na vyrovnání výškových nerovností anebo spádu nabízí naše společnost i výškově nastavitelné ocelové žlaby.

BG-FA Fasádní-štěrbinové žlaby
Fasádní-štěrbinové žlaby jsou vhodné na odvodnění omítnutých a skleněných fasád jako i vstupních portálů. Když je zabudujete, zabráníte škodám, které způsobuje stojatá voda při stěnách budov. Přes úzký otvor a prostorný žlab pod ním dokáže štěrbinový žlab odvodnit velký prostor bez narušení optické stránky objektu.

BG-SA Štěrbinový rošt
Štěrbinový rošt pro BGU a BGF betonové žlaby je obzvlášť vhodný pro architektonicky náročné plochy, při kterých hraje důležitou úlohu i optické řešení odvodnění. Voda odtéká do úzké nenápadné štěrbiny, která nenaruší hotový povrch např. zámkové dlažby. 

Speciální řešení
Naši technici pro vás rádi vyvinou a vyrobí i speciální kusy podle vašich individuálních představ. Naše know-how je vám k dispozici i přímo na vaší stavbě. Podle mota “Specialisté udělají víc” vám vždy rádi a ochotně poradíme, aby vaše stavba byla rychlá, jednoduchá a podle vašich přání

-